نامزدی هالند برای وزارت کشور “اشاره ای بی سابقه به ایالت هند”


لنس مورگان به عنوان مدیر عامل شرکت Ho-Chunk، Inc ، یک شرکت توسعه اقتصادی متعلق به قبیله Winnebago در نبراسکا ، می گوید که می داند چه کسی تصمیمات بزرگی را در یک سازمان می گیرد.

به همین دلیل او از اینکه روز پنجشنبه مطلع شد سخنگوی دب هالند ، DN.M ، توسط جو بایدن رئیس جمهور منتخب به عنوان اولین هندی به عنوان رئیس بخش امور داخلی معرفی می شود ، خوشحال شد.

سرانجام ، دفتر امور هند در این بخش به شخصی که در صندلی منشی نشسته گزارش می دهد.

مورگان گفت: “ما قبلاً هيچ كس دستور نداده است.”

یکی از اعضای پوبلو در لاگونا ، نیومکزیکو ، نقش هالند به عنوان وزیر کشور می تواند نقطه عطفی برای آژانس باشد که اغلب با قبایل شناخته شده فدرال روابط ناخوشایند و گاه خشن داشته است. هالند هدایت یک بوروکراسی عظیم را بر عهده خواهد گرفت که زمین های فدرال ، حفاری و اجاره دریایی ، گونه های در معرض خطر انقراض ، پاکسازی مین ، تحقیقات ، اکتشافات زمین شناسی ، پارک های ملی و چرا را اداره می کند.


منبع: nice-words.ir

حتما بخوانید:
طراحی داخلی - اکسپروم Experome
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme