نجاران از غرب میانه در پایان سال در بسته مالیاتی تخفیف خواهند یافت


همچنین تخفیف های مالیاتی گسترده تری در زیر سقف کمک های همه گیر وجود دارد ، شروع یک دور جدید تخفیف مالیاتی با ارزش حداکثر 600 دلار برای هر نفر ، که بلافاصله پس از هفته بین کریسمس و سال نو آغاز می شود. استفان منوچین ، وزیر دارایی ، روز دوشنبه به CNBC گفت: “من انتظار دارم پول را تا ابتدای هفته آینده برداشت کنم.”

این تخفیف های مالیاتی به ارزش حدود 166 میلیارد دلار ، کمتر از 292 میلیارد دلار است که در اوایل سال جاری با چک هایی که بزرگتر بودند اما هنوز برای آماده سازی خرید در تعطیلات پیش بینی می شود ، حداقل برای کسانی که توزیع شده اند ، توزیع شده است که درآمدشان کمتر از شش رقم است.

همچنین خانواده هایی که درآمد کمتری دارند ، می توانند اعتبارات مالیاتی بالاتر از کودکان و اعتبارات درآمد خود را محاسبه کنند ، درآمد خود را بر اساس درآمد قبل از همه گیری در سال 2019 محاسبه کنند ، که تقریبا 4 میلیارد دلار مالیات است. سود. و والدین با حساب های هزینه انعطاف پذیر که متمایل به ثروتمندتر هستند می توانند پس اندازهای بلااستفاده خود را به جای محروم کردن از پس انداز استفاده یا زیان ، به مراقبت وابسته تبدیل کنند.

و خانوارهایی که جزئیات کسری خود را شرح ندهند ، جمعیت بسیار بیشتری پس از قانون مالیات 2017 دو برابر کاهش استاندارد و کسر محدود دولت و محلی ، سال دیگر استراحت بیشتری برای کمک های خیرخواهانه دریافت می کنند. زوجینی که با هم تقاضا می کنند می توانند 600 دلار کمک مالی کسر کنند ، این مبلغ 300 دلار در سال جاری بود که ارزش آن 2.9 میلیارد دلار برای عمو سام است.

حتما بخوانید:
انواع ادویه های مدیترانه ای

و در یک هدیه دیگر برای تعطیلات ، کارگرانی که در چهار ماه آخر سال 2020 مجبور به پرداخت مالیات بر روی دستمزد تأمین اجتماعی نبودند ، به دلیل حکمی که در ماه اوت توسط دونالد ترامپ ، رئیس جمهور امضا شد ، مجبور به پرداخت مالیات معوق هستند. این پول تا 31 دسامبر 2021 و نه اول ماه مه پرداخت خواهد شد. JCT تخمین می زند که در مجموع 469 میلیون دلار مالیات حقوق و دستمزد تحت اقدام ترامپ به تعویق افتاده است ، که نشان می دهد تعداد کمی از کارفرمایان پیشنهاد ترامپ را پذیرفته اند.


منبع: nice-words.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme