[ad_1]

به عنوان مثال بیش از نیمی از پاسخ دهندگان GOP معتقدند که کنگره بسیار یا تا حدودی مثر با ویروس و پیامدهای اقتصادی آن مبارزه کرده است. در مقابل ، فقط 31 درصد از دموکرات ها در مورد مبارزه با ویروس بسیار مثبت بودند و حتی کمتر ، تنها 20 درصد در مورد کمک کنگره به افرادی که از نظر اقتصادی تحت تأثیر محاصره قرار گرفته اند ، آنقدر گفته اند.

این امر در طول هفته در Capitol Hill مشهود بود. سامر با استدلال برای پاسخ سخاوتمندانه تر ، گفت: “نیازهای مردم ناامیدکننده ، ناامید کننده ، ناامیدکننده است”.

جمهوری خواهان گفتند که پیشنهادهای قبلی دموکرات ها ، از لایحه 3.4 تریلیون دلاری مصوب مجلس در ماه مه تا لایحه 2.4 تریلیون دلاری که دموکرات ها در ماه اکتبر پیشنهاد کردند ، فراتر از همه گیر و مشکلات اقتصادی ناشی از آن است. آنها گفتند که این لایحه ها یک خط نجات برای دموکراسی هایی بود که بودجه آنها و به ویژه برنامه های بازنشستگی آنها برای کارمندان دولت را سو mis مدیریت می کرد ، مدتها قبل از شروع ویروس کرونا.

مک كانل با تاكید مجدد بر اینكه دموكرات ها می توانند پرونده را از اوایل ژانویه ، زمانی كه بایدن روی كار می آید ، ابراز كنند: “ما به یك لایحه هدفمند برای امداد نیاز داریم.

قبل از انتخابات ، بحث ناکارآمد برای تسکین تا حدی منطقی بود. دموکرات ها نمی خواستند به ترامپ یک پیروزی و فرصتی برای نوشتن دور جدید چک های 1200 دلاری برای بیشتر آمریکایی ها بدهند ، زیرا این امر می تواند برای او یک دوره جدید به دست آورد.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر