[ad_1]

بهترین اختلاس کنندگان روز سه شنبه در مورد چارچوبی برای یک بسته جامع هزینه های سیاست به توافق دو جانبه دست یافتند که از تعلیق جزئی دولت در ماه آینده جلوگیری خواهد کرد.

سازش بین رهبران مجلس و کمیته اعتبارات پارلمانی ، توزیع هزینه دهها صورتحساب را که توسط آژانسهای فدرال برای سال مالی که از اول اکتبر آغاز شد ، تعیین کرد. 11 دسامبر ، زمانی که بودجه فعلی تعلیق به پایان می رسد.

این توافق نامه ، که توسط دستیاران آشنا به مذاکرات تأیید شد ، بن بست چریکی را در مورد چگونگی اختصاص حدود 1.4 تریلیون دلار هزینه اختیاری برای مالی سال 2021 ، که در یک قرارداد بودجه دو ساله مجاز است ، حل می کند. جزئیات مربوط به تخصیص واقعی هزینه های مبادله ای که معمولاً تا زمان صدور قانون مخفی نگه داشته می شود ، بلافاصله در دسترس نبود.

نسخه حساب های هزینه های مالی 2021 که در ماه جولای صادر و در سنا منتشر شد ، در این ماه منتشر شد ، توزیع های مختلفی دارد. دموکرات ها هزینه های بیشتری را برای جانبازان ، امور داخلی ، EPA ، حمل و نقل و مسکن و شهرسازی هزینه کردند ، در حالی که جمهوری خواهان بودجه بیشتری برای دفاع ارتش ، امنیت خانه ، انرژی و سپاه مهندسی ارائه دادند.

این اختلافات از نظر دلار چندان زیاد نبود. و پس از در نظر گرفتن هزینه هایی که قبلاً از محدودیت های بودجه معاف شده اند ، مانند عملیات نظامی در خارج از کشور ، اکثر آژانس ها برای حداقل افزایش کمی در مقایسه با سطح سال مالی قبل در صف هستند.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر