[ad_1]

نگرانی در مورد سلامتی قانونگذاران و سایرین در کاپیتول هفته گذشته پس از آنکه اولین عضوی که آزمایش مثبت COVID-19 را پشت سر گذاشت پس از هرج و مرج روز چهارشنبه گفت که وی معتقد است وی در یک مخفیگاه شلوغ با صدها قانونگذار دیگر است ، افزایش یافت.

نماینده بونی واتسون کلمن ، DN.J. ، روز دوشنبه مثبت بود زیرا علائم خفیفی را تجربه کرد و در بیانیه ای گفت که او معتقد است ویروس کرونا را از طرف دیگر نمایندگان پارلمان گرفته است زیرا در حالی که پلیس كاپیتول ساعتها جنگ می كرد ، خم شد. برای جلوگیری از حمله اوباش ترامپ به پایتخت.

قانونگذاران با صدها نفر دیگر در اتاقی در نزدیكی كاپیتول حبس شدند ، در بعضی موارد ساعتها با حضور حداقل یك نفر كه بعداً آزمایش ویروس كرونا مثبت بود ، در آن حضور داشتند. مطب پزشكي كه سلامت اعضا را رصد مي كند روز يكشنبه هشدار داد كه حداقل يك قانونگذار مبتلا به COVID-19 در هنگام پناه گرفتن در بين آنها بوده است.

به گفته سخنگوی سوزان وایلد ، D-Pa ، حدود 300 نفر به منطقه قفل تخلیه شدند ، به قدری شلوغ که راه رفتن هنگام مشترک بودن یک حمام دشوار است. کارشناسان آلودگی هوای داخل خانه می گویند COVID-19 در ساختمانهای خفه کننده و قدیمی مانند این رشد می کند.

ویدئویی از برخی جمهوری خواهان در فضا در آخر هفته که به توصیه های CDC برای محافظت از سلامت جامعه با استفاده از ماسک توجه نمی کنند ، ظاهر شد. این نمایندگان مارجوری تیلور گرین ، R-Ga بودند. مارکویین مولین ، R-Okla. اندی بیگز ، آر-آریز. اسکات پری ، R-Pa. و مایکل کلود ، تگزاس ، که ماسک های جراحی ارائه شده توسط سخنگوی لیزا بلانت روچستر ، D-Del را رد کرد.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر