هاوس تقویم قانونی را برای سال 2021 راه اندازی کرد


در ارتباط با انتشار تقویم ، روسای پارلمان و زنان با صدور بیانیه هایی از ادامه روزهای کاری کمیته تمجید کردند.

“من می خواهم از رهبر هویر بخاطر تنظیم برنامه ای كه اولویت را به انتقال قوانین از طریق كمیته ها و روی زمین می دهد تشكر كنم. این کار باعث می شود تا اعضا بتوانند به لایحه های خود نگاه کنند و به قول های خود با رای دهندگان خود عمل کنند. ” وی ادامه داد: “این هفته های موفقیت آمیز به ما این امکان را داده است که در بیشتر سالهای گذشته کار خود را با خیال راحت و مثر انجام دهیم و دعوت صحیح برای ادامه آنها در کنگره بعدی است.”

نماینده ماکسین واترز ، D-Calif ، رئیس کمیته خدمات مالی ، بر انتقال به کار از راه دور توسط کمیته های پارلمان تأکید کرد.

“من بسیار خوشحالم که تقویم 2021 شامل دوره های کار کمیته است تا اطمینان حاصل شود که ما می توانیم گزارش خود را به روز کنیم. کمیته به لطف زحمت اعضای و کارمندان خود به سرعت سازگار شد و از این فناوری برای انجام امور مردم در جلسات دادرسی مجازی ، میزهای گرد و جلسات توجیهی استفاده کرد. واترز گفت ، کمیته با خیال راحت 23 جلسات دادرسی را در طول همه گیری انجام داد ، 18 جلسه کاملا مجازی و 5 جلسه دیگر به صورت “ترکیبی” تشکیل شد که به اعضای امکان می داد از راه دور شرکت کنند.

جالب ترین عجیب و غریب در برنامه برای سال 2021 ممکن است تعطیلات سنتی در ماه آگوست باشد. هنگامی که کف مجلس برای کار جمعه ، 30 ژوئیه تا دوشنبه 20 سپتامبر بسته می شود ، فقط دوره های کاری در مناطق و هفته های کار کمیته ها وجود دارد ، جایی که تصویب قانون مربوط به بودجه دولت می تواند قبل از پایان 30 سپتامبر سال مالی است.

حتما بخوانید:
باید رفع اسباب بازی 60 قدم بردارید؟


منبع: nice-words.ir

دیدگاهتان را بنویسید