[ad_1]

وی نوشت: “ما با بیش از 230 سرمایه گذار مالی اکثریت داریم ، اما برای تعلیق به رای 2/3 نیاز داریم.” “ما ده ها میلیون طرفدار سازمانهای جمعی خود را جمع می کنیم تا با اعضای آنها در کنگره تماس بگیریم.”

در مورد به روزرسانی شخصی او ، باسکین به حضور خود در آخرین فصل “رقص با ستاره ها” در شبکه ABC اشاره کرد و گفت که او در حال مذاکره درباره یک مجموعه تلویزیونی درباره کار خود برای پایان دادن به سو abuse استفاده از گربه های بزرگ است. قاضی کنترل املاک اوکلاهما را که مالدونادو-پاساژ قبلاً در تابستان امسال به باسکین و همسرش تعلق داشت ، تحویل داد.

عجیب این که یک فرد داوطلب در تاسیسات باسکین در تامپا صبح روز پنجشنبه مورد حمله یک ببر قرار گرفت ، ساعاتی قبل از شروع بحث درباره این لایحه. به نقل از نیویورک دیلی نیوز ، کیمبا ببر ، کندی کراوزر را گاز گرفت و “تقریبا بازوی او را پاره کرد”.

در همین حال ، مالدونادو-پاساژ با انتشار پستی در زندان اینستاگرام ، ابراز امیدواری كرد كه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا وی را ببخشد و قول داد كه در صورت فرار ، روزهای حضور وی به عنوان “ببر ببر” به پایان رسیده است.

وی در پستی در 30 نوامبر گفت: “اگر رئیس جمهور ترامپ این معجزه را به من بدهد ، صادقانه می توانم بگویم كه همه افراد مرتبط با این باغ وحش و این صنعت را پشت سر می گذارم.” “من راه بالاتر را طی می کنم و برای بخشش آنها تلاش خواهم کرد. … کارول و همه کسانی که در کنترل زندگی دیگران پیشرفت می کنند می توانند بدون من ادامه دهند. “[ad_2]

منبع: nice-words.ir