[ad_1]

مکث برای دیدن عکس از روزهای اولیه کنگره انجمن سیاه ، پلوسی نشان داد که چه اعضای دیگری هنوز در آنجا حضور دارند که به مجلس آمد در 1987.

“به عنوان یک سخنران ، اطمینان از اینکه سالن های کنگره ایالات متحده منعکس کننده تصویر کامل ، زنده و متنوع تاریخ آمریکا است ، مدت طولانی است که برای من اولویت است و این نمایشگاه ویژه سرانجام به ما کمک می کند تا داستان رائنی نماینده مجلس ، که سابقه طولانی نیز دارد ، به اشتراک بگذارم. پلوسی در بیانیه ای گفت: “این نمایشگاه همچنین به اطلاع رسانی و الهام بخشیدن به آینده کمک خواهد کرد – درگیر شدن نسل بعدی مدافعان حق رأی و حقوق مدنی.”

پلوسی ، کلیبرن و جانسون حدود 15 دقیقه به نمایشگاه نگاه کردند و با یکدیگر درباره داستان و تأثیر آن بر زمان حال صحبت کردند.

Pelosi ، Cliburn و Johnson در زیر پرتره شرلی چیشولم در نزدیکی نمایشگاه Rainey در Capitol روز جمعه صحبت می کنند. (بیل کلارک / تماس تبلیغاتی از طرف CQ)

پلوسی در مورد این نمایشگاه گفت: “مردم می توانند آنجا را ببینند” ، برخلاف پرتره ها و نمایشگرهای دیگر که در فضاهای خصوصی مانند لابی سخنران پنهان شده اند.

اما بازدیدکنندگان ، گروه های تور و تقریباً همه افرادی که دارای کارت شناسایی کنگره نیستند از اواسط ماه مارس که تهدید همه گیر COVID-19 رهبران کنگره را مجبور به تعطیلی بخشی از ساختمان عمومی عمومی کرد ، از حضور در کاپیتول منع شده اند. حتی بیشتر کارمندان از راه دور کار می کنند و از راهروها عبور نمی کنند.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir