[ad_1]

جیم لانگوین ، دکتر گفت: “پرزیدنت ترامپ مرتباً جاسوسانی را که زندگی آنها را در معرض خطر قرار می دهند برای حفظ امنیت ما نادیده می گیرد و تحقیر می کند ، و من وظیفه ای را که هینز برای بازگرداندن اعتماد به نفس به رهبری سیاسی ما داشته باشد حسادت نمی کنم.” رئیس کمیته فرعی نیروهای مسلح اتاق اطلاعات و تهدیدات و قابلیت های ظهور ، در بیانیه ای گفت.

لانگوین گفت که وی از صداقت ، بینش و دانش هاینز تحت تأثیر قرار گرفت ، در حالی که وی معاون CIA بود.

او با سالات دشواری روبرو خواهد شد

سناتور مارک وارنر ، D-Va ، بهترین دموکرات در کمیته اطلاعات سنا ، گفت که در حالی که هاینز با بازجویی های شدید سناتورها در دو طرف راهرو روبرو خواهد شد ، “به محض اینکه بتوانیم یک DNI تأیید شده را بدست آوریم ، برای برای شروع آسیب هایی که طی چهار سال گذشته به سازمان های اطلاعاتی ما وارد کرده اند ، بهتر است. “

در طول دوره ریاست جمهوری خود ، ترامپ آژانس های اطلاعاتی ایالات متحده را زیر سال برده و آنها را بخشی از “دولت عمیق” خوانده و ادعاهای رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین را پذیرفته است ، در حالی که ارزیابی های آمریکا از پوتین را رد کرده است.

در ژانویه 2019 ، پس از آنكه دان كوتس ، مدیر اطلاعات ملی وقت ، قانونگذاران را در مورد ارزیابی تهدید جهانی سالانه مطلع كرد ، ترامپ روسای جاسوسی آمریكا را “منفعل و ساده لوح” خواند و گفت كه شاید اطلاعات باید “به مدرسه “.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir