[ad_1]

فیلادلفیا در 16 مارس (به استثنای غذاهای خانگی) بارها و رستوران های خود را تعطیل کرد و اجازه باز کردن آنها را تا ماه مه نداد. از آن زمان ، میخانه اسکار ، میله ای با نور کم در مرکز شهر فیلادلفیا ، برای کنار آمدن با مشکل روبرو شده است. فیلادلفیا در ماه نوامبر در میان موجی از موارد COVID-19 رستوران های خود را تعطیل کرد.

اسکار یکی دیگر از موسسات معروف فیلی است که برای زنده ماندن به GoFundMe متوسل شد. این بار 48 سال در خانواده ریچارد چوداک بوده است. او امیدوار است که 20 هزار دلار برای پوشش وام و خدمات اسکار و کمک به کارکنان خود جمع کند.

“نوع نگاه من این است که باید در ژانویه و فوریه زنده بمانم. وی گفت: “این ماهها واقعاً بیشترین آسیب را خواهد دید.”

دیگران نیز همین کار را می کنند. فرانکی کثیف ، شیرجه ای بدون پنجره که شاعر برنده فیلادلفیا در آن کار می کند ، 28700 دلار درآمد داشت. دوچرخه توقف ، تنها نوار چرمی در شهر ، 17700 دلار برای هدف 40،000 دلار جمع کرد. Fergie’s ، یکی از اولین بارهایی که در مورد آبجوهای صنایع دستی جدی شد ، 67400 دلار دریافت کرد. همه آنها مکانهایی هستند که همسایگی خود را مشخص و مشخص می کنند.

اسکار با 7،700 دلار به اندازه بقیه بالا نرفت و باعث شد چوداک نگران خستگی اهدا کننده باشد. وی گفت: “افرادی كه به ما می آیند به Doobies می روند ، آنها به Frank می روند ، آنها به Fergie می روند.” “من نمی دانم چند نفر حاضر به اهدا هستند. اگر به یک بار کمک مالی می کردید ، آیا به یک بار دیگر کمک مالی می کردید؟ “

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر