هنگام برگزاری تجمعات نامزدهای سنای گرجستان ، اشاره کمی به مصالحه با COVID-19


در همین حال ، پردو و لوفلر روز دوشنبه بیانیه مشترکی صادر كردند و گفتند كه آنها “به محافظت” از كنترل های امدادی و بسیاری اقدامات دیگر كمك می كنند در حالی كه دموكرات ها تصویب آن را با “سیاست گذاری در مورد سلامتی و معیشت آمریكایی ها” به تأخیر می اندازند.

سناتورها گفتند: “متأسفانه ، اما جای تعجب نیست ، چاك شومر و نانسی پلوسی این كار را بسیار دشوارتر از هر زمان دیگری انجام دادند و عمداً از امدادی كه می توانست از ماه ها قبل تحویل داده شود ، خودداری كردند.”

دموکرات های کنگره می گویند که آنها جمهوریخواهان را تحت فشار قرار داده اند تا با چند اقدام برای حمایت از افراد بیکار ، طبقه متوسط ​​و کم درآمد که تحت تأثیر همه گیری قرار دارند موافقت کنند ، که با پیشنهاد قبلی GOP از دست رفته است ، از جمله 25 میلیارد دلار اجاره و برنامه کمک های تغذیه ای تکمیلی 13 میلیارد دلاری.

دموکراتها در واشنگتن وعده داده اند که در صورت پیروزی اوسوف و وارنوک در انتخابات سنا و دادن 50 کرسی به حزب خود در مجلس سنا ، پول بیشتری برای چنین برنامه هایی بدست آورند ، که با قطع روابط معاون رئیس جمهور کنترل موثری دارد. نانسی پلوسی ، سخنران ، وقتی از وی درباره گفتگوهای آینده یکشنبه شب س askedال شد ، به این احتمال اشاره کرد.

وی گفت: “من فکر می کنم که ما بسیار راحت تر از گذشته با سنای جمهوری خواه و رئیس جمهور جمهوری خواه خواهیم بود.”

حتما بخوانید:
کراپو آماده ایفای نقش اصلی در سیاست های اقتصادی و بهداشتی است


منبع: nice-words.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme