[ad_1]

وی نگران نیست که اگر GOP کنترل اتاق را پس از دو دور زدگی 5 ژانویه در گرجستان حفظ کند ، ممنوعیت دائمی سنا در جمهوری خواهان سنا مذاکرات مربوط به بودجه را پیچیده می کند.

“من انتظار ندارم که این یک تلاش چریکی باشد. این بدان معنا نیست که همه درگیر هستند. ” “اما من می دانم که جمهوری خواهان زیادی در کنار ما و جمهوری خواهان سنا هستند که می خواهند. . . توانایی سرمایه گذاری در کشورهای خود را دارند. “

دموکرات ها و جمهوری خواهان در مورد بازگشت اهداف صحبت می کنند زیرا رئیس جمهور جان آ. بونر ، اوهایو ، قانون ممنوعیت قانون مجلس نمایندگان را در سال 2011 اضافه کرد. دموکرات های سنا چند ماه بعد با حمایت رئیس جمهور باراک اوباما پیروی کردند.

سال گذشته ، جمهوری خواهان در مجلس سنا انتصابات را برای همیشه منع کردند ، اما چندین عضو حزب ، از جمله رئیس بودجه ، ریچارد اس. شلبی از آلاباما ، از بازگشت به این عمل حمایت می کنند.

هنگامی که دموکرات ها در سال 2019 کنترل پارلمان را به دست گرفتند ، ممنوعیت تخصیص بودجه به این اتاق از نظر فنی پایان یافت و بحث های داخلی درباره زمان و چگونگی جبران هزینه های کنگره آغاز شد. لوو پس از دریافت مقاومت از سوی اعضای معتدل و جدید شورای دموکراتیک که نگران نظارت ، شفافیت و سیاست بازگشت بودند ، در این جلسه ترجیح نداد اهداف را بازگرداند.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir