[ad_1]

عزاداری برای کنگره برای افسر پلیس کاپیتول ، برایان دی سیکنیک ، که روز پنجشنبه بر اثر جراحات وارده در هنگام دفاع از کاپیتول در مقابل جمعیت خشن درگذشت ، آغاز شد.

نانسی پلوسی سخنگو دستور داد پرچمهای کاپیتول را تا نصف کارمندان پایین بیاورند و ده ها قانونگذار با صدور بیانیه هایی خشونت را محکوم و از خدمات مقامات تشکر کردند اواخر پنجشنبه شب ، بسیاری از مأموران اجرای قانون برای یک دقیقه سکوت در صف اتومبیل ها مشاهده شدند ، چراغ های آبی و قرمز در مقابل درخشش طلایی گنبد نورانی کاپیتول بی صدا چشمک می زدند.

Cynic ، 42 ساله ، چهارشنبه در حال انجام وظیفه بود که بمب افکن های طرفدار ترامپ وارد ساختمان شدند ، اموال را خراب کردند و نمایندگان مجلس را وحشت زده کردند. در بیانیه پلیس کاپیتول آمده است که وی در حالی که “درگیر جسمی با معترضین بود” زخمی شد. این جانباز نظامی به دفتر خود بازگشت و سقوط کرد. او را به بیمارستان محلی منتقل کردند و در آنجا درگذشت.

در این بیانیه آمده است: “كل بخش USCP عمیقاً همدردی خود را با خانواده و دوستان افسر Cynic در از دست دادن آنها ابراز می دارد و برای از دست دادن یك دوست و همكار خود سوگوار است.”

جفری آ. روزن ، دادستان سرپرست دادستان در بیانیه ای روز جمعه گفت ، FBI و اداره پلیس صوفیه به طور مشترک در حال تحقیق در این مورد هستند ، “و دادگستری بودجه ای را برای تحقیق و پاسخگویی برای مسئولین پس انداز نمی کند.”

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر