[ad_1]

کاترین سورنسون ، رئیس ستاد لوریا ، در مورد کمپین لوریا نظر خواست که در طی 11 روز به درخواست های متعدد پاسخ نداد. کلودیا هوگان ، سازمان دهنده جمع آوری کمکهای مالی مجازی در 8 دسامبر ، که میزبان مبارزات انتخاباتی کنگره است ، نیز پاسخی نداد. دعوت به این رویداد فرض می کند که PAC 1000 دلار برای حضور در نظر می گیرد و هیچ قانون PAC مربوط به شرکت های خاص را ذکر نمی کند.

تیفانی مولر ، رئیس جمهور و مدیرعامل End Citizens United ، در بیانیه ای که به سخنگوی ارسالی ارسال شد ، گفت: “نماینده لوریا این تعهد را به رأی دهندگان خود داد به عنوان بازتاب ارزش های خود.” “قطع او نشان خواهد داد که ارزشهای وی از زمان حضور در واشنگتن تغییر کرده است یا اینکه در ابتدا با رای دهندگان صادق نبوده است. برای وی بسیار سنگین خواهد بود که توضیح دهد که چرا به حرف خود برگشته است. “

End Citizens United در سال 2020 بیش از 200 متقاضی را تأیید کرد ، از جمله بسیاری از آنها وعده PAC غیر شرکتی را ندادند. این گروه از لوریا حمایت نکردند.

کانالها را تغییر دهید

مارک کلی از آریزونا و جان هیکنلوپر از سنای کلرادو و همچنین کارولین بوردین از جورجیا و کوری بوش از اعضای جدید دموکرات هایی که کمک های مالی شرکت های PAC را رد می کنند. از جمله گروگان های بلندپایه ای که از دست داده اند ، ترزا گرینفیلد در آیووا ، سارا گیدئون در ماین و کال کانینگام در کارولینای شمالی ، نامزدهای دموکرات سنا بودند.

برخی از دموکراتها که به حزب خود کمک کردند تا مجلس عوام 2018 را بدست آورد و تعهد نکرده بودند PAC های غیر شرکتی داشته باشند و به بازبینی سیستم پول سیاسی ادامه دادند از جمله کسانی بودند که در ماه نوامبر ضرر کردند. نمایندگان ماکس رز از نیویورک ، کندرا هورن از اوکلاهما و جو کانینگام از کارولینای جنوبی بودند. جمهوری خواهان به روند ضد شرکتی PAC نپیوستند. در سال 2020 ، هیچ جمهوریخواهی در خانه گم نشده است

[ad_2]

منبع: nice-words.ir