[ad_1]

واسرمن شولتز در پیشنهاد آب و هوایی خود گفت که ابتکارات وی به رئیس جمهور منتخب بایدن که در طی مبارزات انتخاباتی خود “با اولویت دادن به آینده فراگیر با انرژی پاک و سرمایه گذاری فدرال در انتقال جوامع ، ایجاد میلیون ها شغل با درآمد خوب و محافظت از سیاره ما برای نسل های آینده. “

از جمله این پیشنهادها ، ایجاد یک دادگستر عدالت زیست محیطی در آژانس حفاظت از محیط زیست است که در حال سرمایه گذاری در مدرن سازی شبکه برق برای تسهیل “تصویب منابع جدید انرژی و [enhance] امنیت شبکه “و پیشرفت پروژه های” بلند پروازانه “ترانزیت ،” از جمله ساخت یک شبکه ریلی سریع السیر ملی مدرن ، پروژه های جدید راه آهن مسافری بین شهری و ترانزیت اتوبوس سریع “.

واسرمن شولتز همچنین بودجه برنامه ملی بیمه سیل را برای بهبود نقشه های سیل در اولویت قرار خواهد داد. اطمینان حاصل کنید که آژانس مدیریت اضطراری فدرال بودجه ای برای کمک هزینه های کاهش بلایا در اختیار دارد. و بودجه دولت ملی اقیانوسی و جوی را برای رفع شکوفه های مضر جلبک ها مانند جزر و مد قرمز که می توانند سموم خطرناک آزاد کنند افزایش می دهد.

هیچ بودجه ای برای حفاری در پناهگاه ملی حیات وحش قطب شمال یا دولت فدرال برای استخدام آزمایشات لرزه ای یا استخراج سوخت های فسیلی در فلات قاره خارجی در دسترس نیست.

برخی از پیشنهادات طرح کلی واسرمن شولتز در حال حاضر در قوانین موجود است و احتمالاً در آینده از حمایت دو جانبه برخوردار خواهند شد.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir