پاول میچل نماینده GOP را با اشاره به رفتار “غیرقابل قبول” تیم ترک کرد


او روز دوشنبه سخنگوی بازنشسته میشیگان ، پل میچل ، GP را ترک کرد تا به استقلال برسد و گفت که این حزب پس از روز انتخابات به نوبه خود رفتار رهبران را گرفته است.

میچل در نامه ای به رون کمدانیل ، رئیس کمیته ملی جمهوری خواهان و رهبر اقلیت کالیفرنیا ، کوین مک کارتی ، از کالیفرنیا ، از این حزب انتقاد کرد که پس از باخت به جو بایدن و رئیس جمهور منتخب ، رئیس جمهور منتخب دونالد ترامپ با رد امتیاز رئیس جمهور دونالد ترامپ موافقت کرد. حملات گمراه کننده به سلامت انتخابات.

وی به جیک تاپر از سی.ان.ان گفت: “این حزب باید ابتدا برای دموکراسی ایستادگی کند ، اول برای قانون اساسی ما ، نه به دلایل سیاسی ،” نه فقط برای قدرت سیاسی خشن. و این همان چیزی است که من احساس می کنم اتفاق می افتد و من به اندازه کافی کافی داشته ام. “

میچل ، که برای اولین بار در سال 2016 انتخاب شد و امسال دیگر نامزد نمی شود ، گفت که اگرچه حزب را ترک می کند ، اما او همچنان از کاندیداهایی که نظرات مشترکی دارند حمایت و پشتیبانی خواهد کرد. میچل گفت که او بیشتر اوقات از دولت پشتیبانی می کرد و با احزاب ملی و ایالتی فعال بود ، اما گفت که زمان قطع روابط فرا رسیده است.

در سی ان ان ، میچل همچنین از تجربه تحت رهبری جمهوری خواهان در تگزاس انتقاد کرد ، که نتایج انتخابات در پنسیلوانیا ، جورجیا ، میشیگان و ویسکانسین را به چالش کشید و دلیل اصلی پیروزی بایدن بود. دادگاه عالی روز جمعه پرونده را مختومه کرد.

حتما بخوانید:
مک کارتی پیشنهاد مک کانل را تسکین COVID-19 می داند


منبع: nice-words.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme