پردو و لوفلر هر دو از ترامپ بابت پرداخت 2000 دلار تشویقی حمایت می كنند


اوسوف و وارنوک همچنین به معاملات جمهوری خواه خود ، هر دو تاجر ثروتمند ، برای معاملات سهام همه گیر حمله کردند و شرط بستند که رای دهندگان آنها را برای ماههای بی عملی کنگره در حالی که “خانواده های کارگر” رنج می برند ، پاسخگو باشند.

وارنوک خاطرنشان کرد که لوفلر از کلمه “ضد تولید” برای توصیف افزایش موقتی پرداخت بیکاری استفاده کرد ، حتی اگر در ماه مارس به افزایش 600 دلاری که در ژوئیه منقضی شد و 300 دلار دیگر در بسته ای که ترامپ اخیراً امضا کرده رأی داد. .

وارنوک گفت: “گرجی ها مدت ها پیش آموخته اند كه نمی توانند به كلی لوفلر اعتماد كنند تا از كسی به جز خودش مراقبت كند.”

پردو و لوفلر می گویند که اوراق بهادار آنها توسط اشخاص ثالث مدیریت می شود و توجه دارند که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار و کمیته اخلاق سنا از هرگونه تخلف معاف شده اند.

استراتژیست های جمهوری خواه روز سه شنبه به CQ Roll Call گفتند که پردو و لوفلر احتمالاً شرط می بندند که با حمایت قاطعانه از ترامپ در روزهای پایانی انتخابات ، سود بیشتری کسب خواهند کرد ، در حالی که نتایج ممکن است به ترغیب رای دهندگان جمهوری خواه برای رفتن به پای صندوق های رای منجر شود. هفته گذشته هر دو جمهوری خواه تبلیغات خود را انجام دادند و پاسخ خود را به بیماری همه گیر تبلیغ کردند.


منبع: nice-words.ir

حتما بخوانید:
هر کس چهل روز سویق بخورد، بازوانش پرتوان میشود

دیدگاهتان را بنویسید