[ad_1]

رایان گفت: “خوب ، شما می توانید اطمینان داشته باشید كه شخصی مسئول این امر خواهد بود.”

میچ مک کانل رهبر اکثریت مجلس سنا روز پنجشنبه گفت که باید تحقیق در مورد ناکامی هایی که اجازه غلبه بر کنگره را داده است ، انجام شود. “دیروز یک شکست بزرگ در نهادها ، پروتکل ها و برنامه ریزی هایی بود که قرار بود از شاخه اول دولت فدرال ما محافظت کند. مک کانل در بیانیه ای گفت: “اکنون باید یک تحقیق دقیق و بررسی دقیق انجام شود و تغییرات قابل توجهی در پی داشته باشد.”

چه کسی مسئول است باید مشخص شود. Sund به عنوان رئیس پلیس کاپیتول ، به شورای پلیس کاپیتول گزارش می شود که متشکل از House SAA Irving ، گروهبان سنای مایکل استنگر و J. Brett Blanton ، معمار کاپیتول است.

چارلز ای. شومر ، رهبر اقلیت سنا ، که پس از سوگند دادن دو سناتور جدید دموکرات در جورجیا ، رهبر اکثریت خواهد شد ، و معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده کامالا هریس گفت که استنگر مدت طولانی در کار نخواهد بود.

سامر ، DN.Y ، در بیانیه ای گفت: “اگر گروهبان سناتور سناتور تا آن زمان استعفا نداده باشد ، به محض اینكه دموكرات ها در سنا اکثریت داشته باشند ، او را اخراج می کنم.” هنگام تسلیم اکثریت سنا غیرمعمول نیست که SAA جایگزین شود ، اما چنین بیانیه محکمی نشان می دهد که وقایع روز چهارشنبه تا چه حد تأثیرگذار بوده است.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر