پلیس کاپیتول برای تأیید انتخابات در جلسه 6 ژانویه امنیت را افزایش می دهد


در بحبوحه تنش ها بر سر نتایج انتخابات ریاست جمهوری ، پلیس کاپیتول قصد دارد هنگامی که کنگره هفته آینده برای شمارش آرا College کالج انتخاباتی و تأیید پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 برگزار شود ، امنیت را افزایش دهد.

اشلی فلپس ، سخنگوی رودنی دیویس ، عضو کمیته کابینه دولت ، R-Ill ، گفت: “به ما گفته شد که امنیت در هر تظاهرات احتمالی در 6 ژانویه افزایش خواهد یافت.”

اوا ملکی ، سخنگوی پلیس کاپیتول ، گفت که این اداره “برنامه های امنیتی جامع دارد و ما به طور مداوم تهدیدهای جدید و جدید را بررسی و ارزیابی می کنیم ، با هدف کلی حفظ امنیت و ایمنی افراد در مجموعه کاپیتول.”

رأی دهندگان در هر کشور در 14 دسامبر رأی دادند ، که در نهایت با پیروزی بایدن بر دونالد ترامپ ، رئیس جمهور 306-232 ، به اوج خود رسید. علیرغم پیروزی بایدن ، ترامپ و هوادارانش با شور و شوق ادعاهای بی اساس مبنی بر گسترش گسترده تقلب در رای دهندگان در کشورهای اصلی که بایدن برنده آنها است را مطرح می کنند.

این باعث شد که طرفداران رئیس جمهور معزول در روز جلسه مشترک ، 6 ژانویه ، اعتراضات زیادی را ترتیب دهند و از کنگره بخواهند نتایج انتخابات را لغو کند. به گزارش واشنگتن پست ، گروه های راست افراطی مانند پسران مغرور و رهبران سفیدپوست قصد دارند در این مراسم شرکت کنند.


منبع: nice-words.ir

حتما بخوانید:
سرطان سینه در مردان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme