[ad_1]

نماینده بنی تامپسون ، خانم “

“او ترجیح داد استعفا دهد در طی یک بحران ملی و زمانی که تروریست های داخلی می توانند حملات بیشتری به دولت ما برنامه ریزی کنند. تامپسون روز دوشنبه در بیانیه ای گفت ، برخلاف دیگران ، او اصولاً دولت ترامپ را ترک نمی کند.

“اگر درست باشد که او به دلیل تصمیمات اخیر دادگاه فدرال استعفا داده است ، این تصدیق است که تصمیمات سیاسی وی واقعاً بی اعتبار است. در این سناریو ، کن کوچینیلی نیز باید استعفا دهد “، وی با استناد به سرپرست معاونت امنیت ملی گفت.

در ماه های اخیر ، چندین قاضی فدرال با اشاره به انتصاب غیرقانونی گرگ ، مانع اجرای سیاست های مختلف مهاجرت ترامپ شده اند. آخرین تصمیم اواخر روز جمعه توسط قاضی منطقه ای ایالات متحده در کالیفرنیا گرفته شد ، که مانع قانونی توسط دولت ترامپ شد که سیاست پناهندگی را به شدت تغییر می دهد. قاضی پرونده گفت: ولف ، که هنگام پیشنهاد و نهایی شدن قانون به آن واکنش نشان داد ، فاقد قدرت اجرای سیاست است.

دموکراتها همچنین به شدت از ولف بخاطر زور و تاکتیکهای نظامی مورد استفاده مقامات فدرال DHS علیه معترضین در سال گذشته در میان تجمعات ملی علیه وحشیگری پلیس انتقاد کرده اند. ولف از اقدامات این دپارتمان دفاع کرد و گفت DHS در راستای اعزام صدها افسر و مأمور در اعتراضات ملی در حد اختیار خود عمل کرده است.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر