کاخ سفید ، کنگره ، قوه قضائیه واکسن COVID-19 را به دلیل تداوم پروتکل های دولتی در اولویت قرار داده اند


هویر گفت: “البته بسیاری از آنها در گروه های سنی پر خطر قرار می گیرند.” “اما علاوه بر این ، واضح است که برای کنگره بسیار مهم است که بتواند با توجه به چالش هایی که با آن روبرو هستیم ، بلافاصله عمل مداوم انجام دهد.”

وی افزود: “من فکر می كنم افراد زیادی در كاپیتول حضور خواهند داشت كه نیازهای اولین پاسخ دهندگان و افراد مبتلا به بیماری های هم بستگی و سایر موارد را برآورده می كنند ، آن را هرچه سریعتر به جایی که باید یک مورچه تهیه کنیم تحویل دهید. “

به عنوان بخشی از عملیات Warp Speed ​​، بیشتر موجودی واکسن (با ویال های واکسن Pfizer که برای استفاده اضطراری در روز جمعه تأیید شده است) برای توزیع به کارمندان بهداشت و سایر کارگران در خط مقدم به ایالات ارسال می شود.

هنوز سوالاتی در مورد محل اقامت وجود دارد ، زیرا تصور می شود واکسن ها بر اساس جمعیت توزیع می شوند. بسیاری از کارگران مهم در مراکز درمانی DC و همچنین در Capitol Hill ساکنان مریلند و ویرجینیا هستند. علاوه بر این ، اعضای کنگره و همچنین بسیاری از کارمندان اقامت خود را در کشور خود حفظ می کنند ، حتی زمانی که زمان قابل توجهی را در پایتخت این کشور می گذرانند.

کریس چوفی و ​​لیندسی مک فرسون در این گزارش سهیم بوده اند.


منبع: nice-words.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>