کارشناسان می گویند خطر هک روسی می تواند ادامه داشته و گسترش یابد


اگرچه بیشتر ناظران آگاه می گویند این حمله ممکن است توسط روسیه انجام شده باشد ، رئیس جمهور دونالد ترامپ در توئیتر نوشت که این حمله می تواند توسط چین یا دیگران انجام شود ، این سخنان در تناقض با اظهارات وزیر امور خارجه مایک پمپئو و دادستان کل برکنار ویلیام بار است. هر دو گفتند که این حمله احتمالاً توسط مسکو انجام شده است.

پس از بارگیری و نصب به روزرسانی نرم افزار آلوده به بدافزار ، 18000 مشتری SolarWinds در این حمله کشف شد. این نقض کشف نشده بود تا این که شرکت امنیت سایبری FireEye ، که به صورت جداگانه مورد حمله قرار گرفت ، این ماه این نقض را در SolarWinds کشف کرد.

در این نمایشگاه دپارتمان های فدرال مانند تجارت ، خزانه داری ، انرژی و امنیت خانه و همچنین شرکت های بزرگ مانند مایکروسافت ، شرکت فورد موتور حضور دارند. و دیگر.

روز دوشنبه ، سن ون ، اورون ون ، دموکرات سنا در کمیته مالی سنا ، گفت که وزارت خزانه داری “از ماه ژوئیه دچار یک نقض جدی شد ، که عمق کامل آن مشخص نیست” ، بر اساس توجیهات دریافت شده توسط کمیته. توسط آژانس و در تضاد با وزیر دارایی استفان منوچین ، که قبلاً گفته بود این تخلف “تحت کنترل” است.

وایدن گفت که هکرها به سیستم هایی نفوذ کرده اند که مقامات عالی وزارت را در خود جای داده اند و آژانس درباره “هر اقدامی که توسط هکرها انجام شده یا دقیقاً چه اطلاعاتی به سرقت رفته است” همچنان در تاریکی باقی مانده است.

حتما بخوانید:
بهترین برندهای لباس زیر زنانه ایرانی؛ کیفیت خوب در کنار قیمت مناسب - منومد


منبع: nice-words.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme