“کارکنان سیاست است”: آنچه آینا پرسلی به عنوان یک کارمند می دید


س: به کارمندی که می خواهد کاندیدا شود چه توصیه ای می کنید؟

پاسخ: طولانی مدت به تأثیری که می خواهید در جهان داشته باشید فکر کنید و سپس به عقب عمل کنید. به جای اصلاح موقعیت یا عنوان در ابتدا ، به تأثیری که می خواهید داشته باشید فکر کنید.

این تمام کاری که من تاکنون انجام داده ام این است که کار را پیگیری کنم. هنگامی که برای من روشن شد که نابرابری ها و نابرابری ها و بی عدالتی های نژادی که ادامه می یابد به طور طبیعی اتفاق نمی افتد ، اما مشروعیت دارد ، من می دانستم که این آسیب های سیستمیک به یک پاسخ منظم نیاز دارد و این بدان معناست که مجبور شدم قانون را انجام دهم.

اما راه رفتن همه متفاوت است. شاید شما برای کاری در سطح مجری بهتر مناسب باشید ، یا شاید ارزش این را داشته باشید که فردی پشت سر آن شخص باشید. من فکر می کنم بسیاری از افراد فرصت های مشارکت مدنی را فقط به عنوان درخواست رأی دادن و رأی دادن تعریف می کنند ، اما مطمئناً مردم می توانند سهم قابل توجهی داشته باشند و زندگی هدفمندی داشته باشند و به عنوان دستیار تأثیر واقعی داشته باشند.

برای کسانی که می توانند درخواست خود را برای یک موقعیت سیاسی متمرکز کنند ، من فقط شما را تشویق می کنم که خود را در معرض همه چیز قرار دهید ، این تجربه را از مبارزات بدست آورید ، تجربه سیاسی داشته باشید ، و در عملیات تجربه کنید. هدف خود را به روشنی روشن کنید و سپس موقعیت دنبال خواهد شد.

حتما بخوانید:
لابی گران مرتبط با House GOP شاهد افزایش سرنوشت هستند


منبع: nice-words.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme