کارگران آبجو سازی ، راه آهن و موارد دیگر برای دیدن تخفیف های مالیاتی دائمی


اعتبارات مالیاتی تولید برق بادی برای یک سال دیگر تمدید خواهد شد و اعتبارات مزارع بادی دریایی تا سال 2025 در دسترس خواهد بود. اعتبارات پروژه های جذب و جذب کربن نیز تا سال 2025 تمدید خواهد شد.

ران وایدن ، عضو دارایی سنا ، D-Ore ، در بیانیه ای گفت: “این توافق نامه انگیزه های مالیاتی انرژی پاک را که برای حرکت ما به سمت اقتصاد کم کربن بسیار مهم است ، گسترش و گسترش می دهد.” “نکته مهم این است که وقفه های انرژی خورشیدی و بادی حفظ شود و انگیزه های افزایش بهره وری انرژی ساختمان ها دائمی شود.”

بسیاری از تخفیف های مالیاتی موقت دیگر ، مانند کسر استهلاک برای صاحبان اسب مسابقه و وام به شرکت های آمریکایی مانند تولید کننده ماهی تن StarKist Co. ، که در ساموآ آمریکا فعالیت می کند ، به مدت یک سال تا سال 2021 تمدید می شود.

مخالفان سیاست های مالیاتی موقت طیف سیاسی را از آمریکایی ها برای رونق گرفته تا کمیته مسئول بودجه فدرال تا مدافعان مصرف کننده ایالات متحده PIRG گسترش می دهند. با این حال ، گروه ها به اتفاق آرا اظهار داشتند که تمدید یک ساله ، اغلب به صورت گذشته نگر ، رفتار هدفمند را تشویق نمی کند ، مانند صرفه جویی در انرژی ، سوخت های پاک یا برنامه ریزی مالیاتی فردی.

با تشدید مذاکرات در مورد بسته تمدید جدید ، چارلز ای. گراسلی ، رئیس دارایی سنا ، در اوایل ماه جاری اظهار داشت که “تلاش زیادی برای انجام کارهایی بیش از تمدید یک سال وجود دارد.”

حتما بخوانید:
استراتژی برای به حداکثر رساندن داروهای گیاهی


منبع: nice-words.ir

دیدگاهتان را بنویسید