کمیته اخلاق همچنان تحقیقات را برای نماینده راس اسپانو به تعویق می اندازد


کمیته اخلاق مجلس ادامه خواهد داد تحقیقات توسط نماینده راس اسپانو را به تعویق بیندازد ، این نشانه ای است که وزارت دادگستری احتمالاً همچنان در حال بررسی ادعای پذیرش وامهای نامناسب فلوریدا برای حمایت از مبارزات انتخاباتی خود در سال 2018 در کنگره است.

در آگوست 2019 ، دفتر اخلاق کنگره گزارشی را به کمیته اخلاق مجلس ارائه داد مبنی بر اینکه دلیل موجهی وجود دارد که اسپانو وام هایی بیش از حد فدرال برای شرکت در کارزار دریافت کرده است.

اندکی پس از انتخاب اسپانو به کنگره ، روزنامه تامپا بای تایمز گزارش داد که وی 180،000 دلار از دو دوست شخصی خود وام گرفته و متعاقباً 167،000 دلار به کمپین خود قرض داده است ، که این یک نقض احتمالی قانون فدرال امور مالی مبارزات انتخاباتی است. مشارکت افراد در چرخه انتخابات فدرال 2017-2018 به 2700 دلار در انتخابات محدود شد.

همانطور که در مورد اعضای کنگره که توسط وزارت دادگستری تحت تحقیق هستند ، کمیته اخلاق پارلمان در ابتدا رسیدگی به موضوع را قبل از وزارت در نوامبر 2019 به تعویق انداخت. آزادی روز دوشنبه توسط کمیته اخلاق به عنوان یک به روزرسانی سالانه است.

کمیته اخلاق گفت: “کمیته ادامه بررسی این موضوع را به تعویق می اندازد.” “کمیته متذکر می شود که صرف واقعیت تصمیم خود برای به تعویق انداختن اقدام در مورد این موضوع و هرگونه انتشار اجباری این تصمیم به معنای نقض تخلف نیست.”


منبع: nice-words.ir

حتما بخوانید:
خرید جی پی اس خودرو با بهترین قیمت
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet