کنترل GOP بر روی آژانس باقی خواهد ماند ، که کلید اصلی اهداف آب و هوایی بایدن است


کوننیک گفت که FERC می تواند انتشار گازهای گلخانه ای را هنگام بررسی خطوط لوله به عنوان راهی برای مبارزه با تغییرات آب و هوا در نظر بگیرد.

وی گفت ، گلیك “یكی از حامیان جدی پرداختن به حداقل برخی از تأثیرات آب و هوایی خطوط لوله جدید بود.” وی افزود: این نیز در آینده موضوع مهمی خواهد بود.

در بیانیه ای ، امی آندریساك ، مدیرعامل انجمن گاز بین ایالتی آمریكا ، گروهی در صنعت گاز طبیعی ، اظهار رضایت این سازمان از آرا تأیید كرد: “ما معتقدیم كه کمیسیون در مورد موضوعات بسیار مهم مربوط به با تنظیم انرژی ، از جمله امکان گسترش و نوسازی زیرساخت های گاز طبیعی به منظور تأمین انرژی مقرون به صرفه و قابل اطمینان برای مصرف کنندگان و بهره مندی از مزایای زیست محیطی گاز طبیعی. “

هنگامی که وی در زمان اوباما کمیساری بود ، لافلور گفت آرا votes تند حزب نادر است. وی گفت ، با این حال ، کمیسیونرها مخالف و مخالف هستند و آرا on در مورد مسائل مربوط به تغییر اقلیم گاهی اوقات در خط حزب تقسیم می شد.

لافلور با بیان مفصل درباره تغییرات آب و هوا و آینده ترکیب انرژی گفت: “به نظر می رسد این تعصب در مورد این مسائل به FERC سرایت کرده است. وی گفت: “امیدوارم این کمیسیون بتواند درگیر دو جانبه شود.” “تغییرات آب و هوایی در حال حاضر فضای بیشتری را در Zeitgeist اشغال می کند.”


منبع: nice-words.ir

حتما بخوانید:
جستجوی دوربین برای یافتن قوه قضاییه بحث در مورد احتمالات را برانگیخت
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet