کنگره موزه های جدید اسمیتسونیان را تصویب می کند


لی معتقد است که موزه های ملی نباید براساس هویت گروهی باشد.

وی گفت: “این مسئله وحدت ملی و شمول فرهنگی است.” “نظریه انتقادی موسوم به حمایت از این جنبش ، تنوع را جشن نمی گیرد. او سلاح تنوع است. تمام این خط تیره ها را روی بسیاری از چاقوها و خنجرها تیز کنید. “

در آن زمان ، دوستان موزه آمریکای لاتین آمریکایی با صدور بیانیه ای تصمیم لی برای جلوگیری از لایحه را “توهین آمیز ، تحقیرآمیز و اشتباه” خواندند.

سرپرست مجلس ، کارولین بی مالونی ، یکی از حامیان برجسته لایحه موزه زنان ، گفت که برای کنگره مناسب است که موزه را در سالی که ایالات متحده همسر اول خود را به عنوان معاون رئیس جمهور انتخاب کرده و صدمین سالگرد اصلاحیه نوزدهم را جشن می گیرد ، مجاز دانست. که به زنان حق رأی می داد.

دموکرات نیویورک گفت: “ساخت موزه تاریخ زنان اسمیتسونیان ، گواهی برای زنانی که به ساخت و شکل دادن به این ملت کمک کردند ، سالهاست که در دست ساخت است و من خوشحالم که سرانجام آماده تصویب این قانون تاریخی هستم.” در یک بیانیه. “برای مدت طولانی ، داستان های زنان در خارج از داستان تاریخ ملت ما باقی مانده است ، اما با این رای ، ما در حال رفع آن هستیم.”


منبع: nice-words.ir

حتما بخوانید:
پلوسی به اولین زنی که رئیس اداری کاخ است اشاره می کند
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme