کنگره های کنگره برای وتوی احتمالی ، آرا of لایحه دفاع را لغو می کند


“من لایحه دفاع را وتو می کنم ، که چین را بسیار ناخوشایند خواهد کرد. آنها آنها را دوست دارند. ” “باید بخش 230 پایان یابد ، تا از آثار ملی ما محافظت شود و اجازه داده شود ارتش از سرزمین های دور و بسیار نامساعد خارج شود. متشکرم!”

جیمز ام اینهوفه ، R-Okla. ، رئیس کمیته خدمات مسلح سنا و معمولاً متحد ترامپ ، روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت که از آخرین تهدید وتو توسط ترامپ مطلع است – و از این بابت خوشحال نیست.

Inhofe گفت: “من متاسف شدم که دیدم او این توییت را نوشت.” “اما او به هر حال این کار را کرد.”

اختلاف نظر جمهوری خواهان

گراهام در رأی گیری درباره گزارش در کنفرانس NDAA شرکت نکرد و روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت که تا زمانی که کنگره به بخش 230 “غروب آفتاب” ، سپر قانونی شرکت های رسانه های اجتماعی رای ندهد ، به لغو رای مخالف رأی می دهد.

گراهام گفت: “من به رئیس جمهور و تلاش های او برای انجام کاری در 230 ادامه می دهم.” “اگر لازم است از NDAA به عنوان اهرم استفاده کنید ، همینطور هم خواهد بود.”


منبع: nice-words.ir

حتما بخوانید:
عمل ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم چیست؟
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme