[ad_1]

کلی لوفلر ، سناتور جمهوری خواه جورجیا ، که از شکست خود در انتخابات برگشت ، قصد دارد به تصویب 16 رای انتخاباتی کشورش اعتراض کند. او روی زمین اعلام کرد که پس از خشونت در کاپیتول ، از چالش خود چشم پوشی می کند.

وی گفت: “رویدادهای امروز من را مجبور به تجدیدنظر کرده و اکنون نمی توانم با صدور گواهینامه از این رأی دهندگان مخالفت کنم.” “خشونت ، بی قانونی و محاصره سالن های کنگره مشمئزکننده است و حمله مستقیم به همان نهادی است که اعتراض من برای دفاع از آن بود: مقدسات روند دموکراتیک آمریکا.”

اظهارات لوفلر مورد تشویق برخی از دموکرات ها قرار گرفت ، اما بیشتر تشویق ها و تشویق ها از طرف جمهوری خواهان بود.

بعداً ، پس از شروع مجدد جلسه مشترک و ورود سرشماری به جورجیا ، نماینده جودی هیث ، جمهوریخواه ایالت ، اعتراض را مطرح کرد. اما او سرگرم نشد ، زیرا دیگر حامی مالی سنا را نداشت ، همانطور که برای مجبور کردن بحث و رأی دادن لازم بود.

برخی اعتراض ها همچنان ادامه دارد

نمایندگان GOP ، مارجوری تیلور گرین از جورجیا ، مو بروکس از آلاباما و لوئی گوهرت به ترتیب اعتراض خود را نسبت به نتایج میشیگان ، نوادا و ویسکانسین اعلام کردند ، که توسط سنا به طور مشترک تأمین نشده و سرگرم نشده بودند. حتی قبل از حوادث روز چهارشنبه ، هیچ سناتوری قصد پیوستن به این چالش ها را نداشت.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر