[ad_1]

یکی از دستیاران دموکرات آشنا به عدم حضور ، که مجاز به معرفی نام وی نبود ، گفت: “به جای اینکه کاخ سفید فقط اعتراف کند که آنها بیش از هر کسی که می تواند جویدن کند ، نیش می زند ، آنها فقط عصبانیت داشتند و مجوز دولت صادر شد. در پایان ، همانطور که در یک مکالمه می گوییم ، آن را به پایین توالت می اندازند ، “زیرا ایوانکا تسویه حساب خود را نگرفت”.

خرابی لحظه آخری

پس از توافق رهبران دموکرات و جمهوری خواه مجلس و سنا ، معروف به “چهار گوشه” برای اجرای نسخه به روز شده لایحه 2020 مجلس نمایندگان که توسط مجلس تصویب شد ، قانون گذاران به طور غیرمعمول در سال جاری به تصویب لایحه قطعنامه ایالتی نزدیک شدند. به یک گزارش کنفرانس در مورد قانون مجوز دفاع ملی سال 2021 یا NDAA.

دستیار حزب دموکرات گفت: “در بیشتر موارد ، ما آماده بودیم هر آنچه را که برای زمان نخست آماده نبود ، رد کنیم”. “بالاخره بیشتر آن [the] این مقررات به عنوان تنظیمات طولانی مدت و تغییراتی در کنترل علفهای هرز مورد نیاز وزارت امور خارجه که بسیاری از آنها سالها می خواستند ، حفظ شد. “

اما پس از آن اختلاف نظر میان مشاور ارشد کاخ سفید ایوانکا ترامپ و پلوسی و شاهین بر سر فشار ترامپ برای گنجاندن زبان برای نهادینه کردن برنامه توسعه بین المللی امضا شده خود: ابتکار توسعه جهانی و شکوفایی (W-GDP).

در ابتدا ، پلوسی و شاهین مایل بودند ماده ای را به لایحه سیاست دیپلماتیک اضافه كنند كه ابتكار توانمندسازی ترامپ را رمزگذاری می كند و آن را به دفتر امور جهانی زنان Foggy Bottom ارائه می دهد ، كه همچنین به طور دائمی توسط قانون مجاز خواهد بود.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir