یک گروه دو حزبی بسته کمک پل ویروسی کرونا را به مبلغ 908 میلیارد دلار ارائه می دهد


یک گروه دو پارلمان و دو مجلس قانونگذاران یک بسته کمکی به COVID-19 ارائه می دهند ، که بسیار کوچکتر از پیشنهادی توسط دموکرات ها در پارلمان است ، اما بسیار بزرگتر از پیشنهاد رهبران مجلس سنا است.

یک پیشنهاد 908 میلیارد دلاری که 9 سناتور و چند نفر از اعضای مجلس صبح روز سه شنبه اعلام خواهند کرد ، از جمله 240 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی تأمین خواهد شد. 300 میلیارد دلار کمک اضافی از برنامه حمایت از دستمزد برای مشاغل کوچک که از خاموش شدن ویروس کرونا ویران شده است. و 180 میلیارد دلار برای افزایش مزایای بیکاری فدرال به 300 دلار در هفته برای چهار ماه.

سناتور مارک وارنر ، عضو گروه ، D-Va ، صبح روز سه شنبه گفت که تمدید مزایای بیکاری در حال انقضا بخش مهمی از بسته است. وارنر به CNBC گفت که “ما نباید این افراد را در پس زمینه بگذاریم ، به معنای واقعی کلمه روز بعد از کریسمس ، برخی از این مزایا منقضی می شوند.”

“اگر ما اجازه دهیم این بسته اضافی اعم از بیکاری و حمایت از مشاغل کوچک ، گسترش واکسن ، مجموعه ای از مناطق دیگر که باید در یک بسته میانی باشد ، یک بسته اضطراری کوتاه مدت برای غلبه بر ما ، آن را در مورد استروئیدها بی معنی می دانم. تا زمان دولت بعدی ، “وارنر گفت.

جو مانچین سوم ، سناتور دموکرات از ویرجینیای غربی و سوزان کالینز ، سناتور جمهوری خواه ، از ماین در تهیه این پیشنهاد کمک کردند. دیگر سناتورهای درگیر بیل کسیدی از جمهوری لوئیزیانا ، لیزا مورکوفسکی از آلاسکا و میت رامنی از یوتا هستند. گروه پارلمانی دموکرات ها ، به همراه مانچین و وارنر ، شامل مگی حسن و ژان شاهین ، سنسورهای نیوهمپشایر ، به همراه سناتور آنگوس کینگ ، I-Main هستند.

حتما بخوانید:
ترامپ هزینه های گسترده و بسته عظیم ویروس کرونا را امضا کرده است


منبع: nice-words.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme