[ad_1]

دموکرات ها اگرچه پول شرکت ها را برای PAC نمی گیرند ، اما از PAC های ایجاد شده توسط گروه های انتشار و اتحادیه ها پول می گیرند. اسوف برای دوره دو ماهه تحت پوشش آخرین گزارش خود 443000 دلار و برای چرخه انتخابات 765،000 دلار جمع آوری كرد. وارنوک طبق آخرین گزارش خود 365000 دلار و برای کل دوره 715،000 دلار جمع آوری کرده است.

لوفلر ، یکی از ثروتمندترین اعضای کنگره ، پس از استعفا به دلیل بهداشت در اواخر سال 2019 ، برای پر کردن باقی مانده دوره سنا منصوب شد. در روزهای ابتدایی مبارزات انتخاباتی ، او مبارزات انتخاباتی خود را قرض داد 23 میلیون دلار ، که حدود 25 درصد از کل جمع آوری کمک های مالی وی برای این دوره است. اسوف به مبارزات انتخاباتی خود 450 هزار دلار وام داد.

گرچه دموکرات ها پول بیشتری جمع کرده اند ، اما گروه های خارج جمهوریخواه دموکرات ها را به طور قابل توجهی خسته کرده اند. طبق آنالیز فراخوانی CQ Roll Call از اعلامیه های FEC ، از 3 نوامبر تا 22 دسامبر ، گروه هایی که سعی در کمک به پردو و لوفلر داشتند 133 میلیون دلار هزینه کردند ، در حالی که کسانی که از اوسوف و وارنوک حمایت می کردند 63 میلیون دلار هزینه کردند.

5) افراد مشهوری مانند دموکرات ها

How I Met Your Mother جوش رادنور ، و همچنین بازیگران پاتریشیا آرکت و خواکین ققنوس ، هنگام رفتن به دور دوم به هر دو رقیب دموکرات اهدا کردند.

لئوناردو دی کاپریو ، که بیشتر به خاطر بازی در فیلم هایی مانند تایتانیک و جانگو لنج زنی شناخته می شود ، به خاطر تلاش های دور دوم 3217 دلار به اوسوف و وارنوک کمک کرد.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر