[ad_1]

برمن به سمت انتهای ساختمان سنا رفت و در آنجا دید كه پلیس به گفته شخصی وی ، یك گرز را بر روی شخصی كه از در طبقه اول می شکند پاشید. او به طبقه دوم رفت و افرادی را در روتوندا مشاهده کرد که سعی می کنند درهای منتهی به مرکز بازدید کنندگان کاپیتول را بشکنند. وی سپس در تراس بالای تالار مجسمه پنهان شد و هر از چندگاهی با تماشای انبوه معترضین در اتاقی که یک کوچه مرکزی با پایه های فلزی دارد هجوم می آورد.

برمن گفت: “آنها به طور شگفت انگیزی از طریق هرج و مرج در شاسی باقی ماندند.” “عجیب بود.”

در انتهای دیگر ساختمان ، عکاس تام ویلیامز در طبقه دوم مقابل دوربین مجلس نمایندگان قدم زد. او جمعیتی را در بالای پله های فضای باز دید که معمولاً اعضا هنگام رأی دادن از آنها استفاده می کنند. آنها سعی کردند در را فشار دهند و پلیس آنها را بازداشت کرد.

“معترضین درست جلوی در بودند و من سعی کردم شلیک کنم [photos] از طریق شیشه یک پلیس من را دید ، اجازه دهید حدود یک دقیقه بروم و بعد گفت: “باهوش باش ، به پناهگاه بروی.” بالا رفتم [third-floor] گالری خانه ، سعی کرد وارد شود و قفل شد. من و یک عکاس دیگر در حالی که پلیس ما را گرفتند و ما را وادار به ورود به اتاق در طبقه سوم ، در طرفی که بانوی اول برای اتحادیه نشسته بود ، کردیم. “

در داخل ، به اعضای کف دوربین و مطبوعات موجود در گالری گفته شد که ماسک بنزین بزنند و در پشت صندلی ها پناه بگیرند. آنها صدای بلند و تصادفی را شنیدند كه می توانست یک گلوله باشد. پس از مدتی ، هنگامی که مأموران از مبلمان سنگین برای محاصره درب استفاده می کردند و اسلحه های کشیده پشت آن ایستادند ، پلیس تخلیه اعضا را از کف در جای دیگر آغاز کرد.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر