FCC دستور “ربودن و تعویض” دنده 5G چینی را در برابر بایدن قرار می دهد


متحدان این آژانس در کنگره ، از جمله سناتور راجر ویکر ، R-Miss ، رئیس کمیته تجارت ، علوم و حمل و نقل ، از رهبران حزب خواسته اند که بودجه را در بسته هزینه های آینده برای یک سال مالی گسترده که در ماه اکتبر آغاز شده است ، در نظر بگیرند. 1 ، که می تواند بلافاصله این هفته در اتاق ارسال و رأی دهد.

ویکر و گروهی از سناتورهای جمهوری خواه رهبر اکثریت رهبر میچ مک کانل ، آر کی ، رهبر اقلیت ها چارلز شومر ، DN.Y: “این یک ضرورت امنیت ملی است.” “بودجه کامل این برنامه برای محافظت از یکپارچگی زیرساخت های ارتباطی و بقای آینده اقتصاد دیجیتال ما به طور کلی ضروری است.”

اگر کنگره تصمیم به تأمین اعتبار این تلاش نگیرد ، بودجه توسط قانون گذاران بعدی تأمین می شود. و نامزدی بایدن برای هدایت FCC وظیفه توزیع آن را دارد.

کمیساران فعلی کمیسیون دموکراتیک ایالات متحده ، جسیکا روزنوسل و جفری استارکس که از مدعیان اصلی تصدی پست برتر محسوب می شوند ، هفته گذشته به تصویب طرح “شکستن و جایگزینی” رأی دادند و چشم اندازهای آنها را برای اطمینان از شبکه های موجود و شکوفایی بیان کردند. شبکه های 5G از نفوذ احتمالی چین.

روزنوسل گفت: “چین بازی طولانی را انجام می دهد.” “این بدان معنی است که آنچه ما در اینجا انجام می دهیم – تحریم دو تأمین کننده و حذف تجهیزات آنها از شبکه های کشور ما – یک شروع است ، اما کافی نیست. ایالات متحده برای ارائه 5G ، چه در داخل و چه در خارج از کشور ، به رویکرد جامع تری نیاز دارد. “

حتما بخوانید:
ترامپ پس از انتقاد ، نامزدی امنیت ملی را پس گرفت


منبع: nice-words.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme