GOP از مزایای هزینه های خارجی در رواناب در جورجیا است


Georgia United Victory ، یک Super PAC جدید جدید که در ماه اکتبر منتشر شد ، 4.5 میلیون دلار هزینه کرده است از 3 نوامبر. بودجه این گروه در وهله اول توسط شوفر لوفلر ، جفری اسپراچر ، رئیس بورس اوراق بهادار نیویورک تأمین می شود. این گروه در ابتدا تبلیغات خود را برای حملات علیه نماینده داگ کالینز ، پزشک عمومی لوفلر در فضای باز انجام می داد ، اما از روز انتخابات هر دو مسابقه را گذرانده است. تاکنون گروه هزینه کرده است 2.3 میلیون دلار برای حمایت از لوفلر و 2.2 میلیون دلار از طرف Perdue ، عمدتا در قالب تبلیغات دیجیتال و پیام های متنی و تماس های تلفنی.

سایر گروههای دموکراتیک

علاوه بر گروههای وابسته به اکثریت سنا PAC ، 9 گروه دیگر تاکنون بیش از یک میلیون دلار برای کمک به دموکراتهای جورجیا هزینه کرده اند ، جایی که این حزب در دو دهه پیروزی در رقابت های سنا برنده نشده است. AB PAC ، وابسته به American Bridge ، یک گروه لیبرال متمرکز بر تحقیقات مخالفان ، 4.8 میلیون دلار برای تبلیغات تجاری به دو سناتور GOP هزینه کرده است.

Black PAC که در تلاش است مشارکت مردم را افزایش دهد ، 4.1 میلیون دلار به نمایندگی از وارنوک و اوسوف ، تبلیغات دیجیتال و پست الکترونیکی مستقیم هزینه کرده است. VoteVets ، یک گروه لیبرال متمرکز بر مسائل جانبازان ، 1.8 میلیون دلار برای تبلیغات دیجیتال و تلویزیون هزینه کرده است. New South Super PAC ، وابسته به گروه ، پروژه جدید جورجیا ، 1.2 میلیون دلار صرف مرحله دوم ، به طور عمده برای مبارزات انتخاباتی کرده است. Mijente PAC ، یک گروه Latinx ، 1.1 میلیون دلار هزینه کرده است برای تبلیغات ، تبلیغات دیجیتالی و رادیویی.

حتما بخوانید:
وظیفه رینگ پیستون در خودرو چیست؟

اتحادیه ها نیز در دور دوم شرکت دارند ، چهار گروه صنفی 1 میلیون دلار یا بیشتر برای مسابقات هزینه می کنند ، که عمدتا در انتخابات نیز انجام می شود. با بازگشت به سال 2020 ، PAC فوق العاده ، مرتبط با اتحادیه کارگران هتل UNITE HERE ، در کل 3.9 میلیون دلار برای حمایت از وارنوک و اوسوف هزینه کرده است ، که عمدتا برای تحقیق نیز انجام می شود. کارگران افزایش می یابند ، super PAC ، بخشی از بودجه آن توسط AFL-CIO ، هزینه شده است $1.4 میلیون برای تبلیغات انتخاباتی و کارت پستال در حمایت از دو دموکرات. کارگران PAC و United We Can ، هر دو اتحادیه ، هر کدام 1.2 میلیون دلار برای دور دوم انتخابات 3 نوامبر هزینه کردند


منبع: nice-words.ir

دیدگاهتان را بنویسید