[ad_1]

تامی روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران گفت: جلوگیری از شروع مجدد پنج قرارداد وام اضطراری وزیر دارایی بعدی و فدرال رزرو در سال آینده “مهمترین چیز برای من” در بسته نجات COVID-19 است. امکانات باید در تاریخ 31 دسامبر تکمیل شود.

توومی که آنلاین است ، گفت: “حفظ یکپارچگی نقش بانک فدرال ، جلوگیری از سیاست بانک فدرال ، سوusing استفاده از آن ، تبدیل آن به یک وام دهنده و بزرگترین بانک تجاری در آمریکا ، مهمترین چیز است.” جمهوریخواه خوب در سال آینده در کمیته بانکداری سنا.

در ابتدای همه گیری ، بانک فدرال یک سری تسهیلات وام اضطراری را برای نجات بازارهای مالی غرق در عدم اطمینان آغاز کرد. کنگره برای جلوگیری از ضررهای احتمالی و حمایت از ایجاد تسهیلات اعتباری اضافی برای بانک فدرال ، در ماه مارس 454 میلیارد دلار به خزانه داری آمریکا در قالب یک بسته تسویه حساب داد.

ایجاد این برنامه ها به تنهایی برای آرامش بازار کافی بود و در پایان از امکانات کمی استفاده شد و 429 میلیارد دلار هزینه نشده باقی ماند. وزیر دارایی استفان منوچین اعلام کرد که بیشتر این برنامه ها را در پایان سال به حالت تعلیق درآورده و خواستار بازپرداخت وجوه بلااستفاده می شود و گفت: قانون مارس آن را الزامی کرده است.

با این حال ، دموکرات ها گفتند که تصمیم منوچین در مورد تعطیلی این مرکز که پس از انتخابات اعلام شد ، آسیب رساندن به توانایی رئیس جمهور منتخب جو بایدن در پاسخ به پیامدهای اقتصادی همه گیر است.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر